Akademia Piłkarska Falubaz w gronie Członków Stowarzyszenia PASS!

Z przyjemnością informujemy, że do grona członków Stowarzyszenia PASS dołączyła kolejna akademia – Akademia Piłkarska Falubaz!

Akademia Piłkarska Falubaz to projekt sieci szkółek piłkarskich działających na terenie woj. Lubuskiego, skierowany dla każdego. Klub nie prowadzi selekcji. Wzorem systemu zagranicznych klubów APF chce każdej jednostce pomagać i ją wychować jeśli nie na profesjonalnego zawodnika to osobę, która będzie wysportowana i będzie dbała o zdrowie.

Klub organizuje własny system rozgrywek, dzięki czemu każdy zawodnik ma możliwość udziału w zorganizowanych rozgrywkach, są to Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie. Ponadto, Klub regularnie bierze udział w rozgrywkach Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Wyróżnikiem Akademii jest przede wszystkim spójna metodologia szkolenia, dostosowana do wieku dzieci. W jej szeregach gra niemal 1 500 zawodników w 25 miejscowościach Województwa Lubuskiego.

Strona internetowa: www.akademiafalubaz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.