Akademia Sportu Masuria Szczytno dołącza do Stowarzyszenia PASS!

Z przyjemnością informujemy, że do grona członków Stowarzyszenia PASS dołącza Akademia Sportu Masuria Szczytno!

Akademia Sportu Masuria Szczytno powstała w 2020 roku. Od momentu założenia, Akademia może pochwalić się posiadaniem, a co za tym idzie – szkoleniem zawodników w różnych kategoriach wiekowych. W chwili obecnej Masuria szkoli zawodników z roczników 2009-2017 na Stadionie Miejskim Ośrodka Sportu w Szczytnie. Poza treningami na stadionie, Akademia organizuje również treningi na pobliskim orliku, natomiast treningi w okresie zimowym odbywają się w hali sportowej.

Drużyny młodzieżowe Akademii Sportu Masurii Szczytno występują na co dzień w rozgrywkach ligowych i turniejach organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Ponadto, Akademia organizuje również staże trenerskie dla Trenerów, chcących rozwijać się lub zamierzających rozpocząć swoją przygodę jako Trener w Akademii Sportu Masurii Szczytno.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona Członków Wspierających Stowarzyszenia PASS dołączyła Akademia Sportu Masuria Szczytno. Liczymy, że wspólnymi siłami będziemy mogli inicjować ważne projekty dla rozwoju piłki dziecięcej i młodzieżowej, opiniować działania Związku i wskazywać optymalne rozwiązania prawno-organizacyjne, które podniosą poziom piłki nożnej zarówno dzieci jak i młodzieży.

Link do fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/akademia.masuria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *