Akademia Techniki Champion Biała Podlaska dołącza do Stowarzyszenia PASS!

Z przyjemnością informujemy, że nowym członkiem Stowarzyszenia PASS została Akademia Techniki Champions z Białej Podlaskiej!

Akademia Techniki Champion Biała Podlaska to szkółka piłkarska dla dzieci i młodzieży od 5 do 15 roku życia. Szkółka została założona w lipcu 2018 roku.  Barwami klubu jest kolor pomarańczowy i czarny. Aktualnie trenuje w niej ok. 100 młodych adeptów piłki nożnej. To projekt całorocznego i profesjonalnego rozwoju techniki piłkarskiej i sprawności ruchowej dla uczestników zajęć. Cele te są realizowane poprzez treningi piłkarskie, obozy sportowe, mecze sparingowe, turnieje a wkrótce także poprzez mecze ligowe.

Klub czerpie wzorce z holenderskiego systemu szkolenia, nie tylko wzorując się na określonych środkach treningowych. W Szkółce AT Champion wzorem Ajaxu Amsterdam prowadzone są także treningi sztuk walki dla określonej kategorii wiekowej. AT Champion to kuźnia sportowych charakterów, bazuje na pasji, upartym dążeniu do celów, ku zwycięstwom – w życiu i w  ulubionym sporcie. Motto szkółki brzmi: “Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą”. Celem AT Champion jest pomoc zawodnikom w najlepszym rozwoju, tak, aby w parze ze wzrostem umiejętności piłkarskich, tworzyć dobre i mocne charaktery.

Więcej informacji o naszym nowym członku znajdziecie na stronie internetowej oraz na oficjalnym profilu Fb AT Champion.

www.atchampion.pl

https://www.facebook.com/atchampionbp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *