FCapp gra z nami #RazemDlaPiłki – zostań jednym z inwestorów dynamicznie rozwijającego się startupu piłkarskiego!

Z wielką przyjemnością informujemy, że do grona Partnerów naszego Stowarzyszenia dołącza FCapp!

FCapp posiada już 12 000 użytkowników w Polsce i jest pierwszą na świecie aplikacją piłkarską, która w kompleksowy sposób pozwala umawiać sparingi, zapisywać się na turnieje, a nawet je organizować.

Użytkownicy mogą wybrać jeden z trzech profili:
– trener/organizator;
– zawodnik;
– kibic/opiekun.

Każdy z profili ma funkcjonalności skrojone pod konkretną grupę odbiorców. Dzięki temu użytkownicy FCapp za pomocą kilku kliknięć mogą komunikować się ze sobą w sprawach organizacyjnych, sprawdzać statystyki, przyjmować i odrzucać zaproszenia do konkretnych gier, a nawet śledzić najbardziej obiecujących zawodników!

Co ważne, każdy z Was może zostać inwestorem FCapp – nasz Partner rozpoczął kampanię crowdfoundingową i zaprasza do współpracy również przedstawicieli środowiska piłkarskiego – kluby i osoby prywatne. Dzięki współpracy z naszym Stowarzyszeniem, inwestorzy FCapp mogą również skorzystać m.in. z naszych szkoleń z rabatem 25% – wystarczy do tego zakup trzech akcji! Więcej szczegółów znajdziecie na stronie emisja.fcapp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *