Future Football Club kolejnym członkiem Stowarzyszenia PASS!

Z przyjemnością informujemy, że do naszego Stowarzyszenia dołączyła kolejna akademia piłkarska – Future Football Club ze Szczecina!
Future Football Club to innowacyjny projekt mający na celu szkolenie dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 14 roku życia skupiając się na czterech fundamentalnych aspektach piłkarskich: technicznych, taktycznych, motorycznych i mentalnych. Realizują to łącząc przyjemne z pożytecznym czyli wprowadzając wysoką jakość zajęć w atrakcyjnej formie dzięki współpracy sztabów szkoleniowych stworzonych z 2-3 pasjonatów, wykwalifikowanych trenerów na grupę. Wierzą w wychowanie dzieci poprzez sport, który kształtuje osobowość, uczy dyscypliny, pokory, ciężkiej pracy, systematyczności i profilaktyki. Ich misją jest kształtowanie świadomych wysportowanych ludzi oraz wykreowanie wybitnych jednostek w przyszłości mogących z sukcesami walczyć o grę w seniorskiej piłce.
Więcej o Future Football Club znajdziecie na:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.