Future Football Club kolejnym członkiem Stowarzyszenia PASS!

Z przyjemnością informujemy, że do naszego Stowarzyszenia dołączyła kolejna akademia piłkarska – Future Football Club ze Szczecina!
Future Football Club to innowacyjny projekt mający na celu szkolenie dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 14 roku życia skupiając się na czterech fundamentalnych aspektach piłkarskich: technicznych, taktycznych, motorycznych i mentalnych. Realizują to łącząc przyjemne z pożytecznym czyli wprowadzając wysoką jakość zajęć w atrakcyjnej formie dzięki współpracy sztabów szkoleniowych stworzonych z 2-3 pasjonatów, wykwalifikowanych trenerów na grupę. Wierzą w wychowanie dzieci poprzez sport, który kształtuje osobowość, uczy dyscypliny, pokory, ciężkiej pracy, systematyczności i profilaktyki. Ich misją jest kształtowanie świadomych wysportowanych ludzi oraz wykreowanie wybitnych jednostek w przyszłości mogących z sukcesami walczyć o grę w seniorskiej piłce.
Więcej o Future Football Club znajdziecie na:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W ciągu 24 godzin od rozpoczęcia petycji zebraliśmy ponad 6282 podpisów! Czym jeszcze zajmuje się nasze Stowarzyszenie?

  • - integrujemy szkółki i akademie piłkarskie z całej Polski
  • - pomagamy akademiom w tematach zarządzania, marketingu, dotacji
  • - organizujemy cykliczne szkolenia stacjonarne i on-line
  • - zamawiamy sprzęt sportowy bezpośrednio u producentów
  • - wspieramy i doradzamy członkom w nagłych sprawach

Chcesz poznać więcej? Zostaw nam swój namiar - skontaktujemy się z Tobą!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.