Jakie są największe problemy i wyzwania w dziecięcej i młodzieżowej piłce nożnej? Stowarzyszenie PASS zaprasza na konferencję prasową i prezentację raportu z badania wśród szkółek i akademii!

Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS zaprasza przedstawicieli mediów, osoby zarządzające akademiami piłkarskimi, trenerów oraz entuzjastów piłki nożnej na konferencję prasową, podczas której zaprezentowany zostanie raport z badania „Szanse i zagrożenia dla rozwoju dziecięcej i młodzieżowej piłki nożnej w Polsce”. Konferencja odbędzie się w czwartek 1 marca o godzinie 12.00, w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Marynarskiej 11 w Warszawie.

Stowarzyszenie PASS jest nową inicjatywą skierowaną do środowiska piłkarskiego, która ma na celu integrację, profesjonalizację oraz promowanie wymiany wiedzy i doświadczeń, wśród osób odpowiedzialnych za szkolenie i zarządzanie akademiami piłkarskimi. Stowarzyszenie PASS w okresie od grudnia 2017 do stycznia 2018 przeprowadziło kompleksowe, ogólnopolskie badanie dotyczące problemów w funkcjonowaniu i zagrożeń dla rozwoju dziecięcej i młodzieżowej piłki nożnej. W badaniu udział wzięli przedstawiciele ponad 100 akademii piłkarskich z całej Polski. Dzięki zaangażowaniu środowiska, udało się zdiagnozować kluczowe wyzwania stoją przed osobami odpowiedzialnymi za szkolenie i zarządzanie. Na podstawie zrealizowanego badania, Stowarzyszenie PASS przygotowało raport „Szanse i zagrożenia dla rozwoju dziecięcej i młodzieżowej piłki nożnej w Polsce”, który zostanie zaprezentowany podczas konferencji prasowej, 1 marca. Podczas konferencji Zarząd Stowarzyszenia przedstawi również swoje cele i plany na rozwój piłki nożnej w Polsce, a także zaprezentuje korzyści, związane ze współpracą ze Stowarzyszeniem.

Po konferencji prasowej przewidziana została sesja Q&A z przedstawicielami mediów, natomiast przedstawiciele szkółek i akademii Stowarzyszenie PASS będą mogli wziąć udział w spotkaniu networkingowym, połączonym z dyskusją szkoleniową o zarządzaniu akademiami.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia w portalu Facebook tutaj.

Data: 1 marca 2018, godzina 12.00

Miejsce: Siedziba Stowarzyszenia PASS, ul. Marynarska 11, Warszawa

Zainteresowanych udziałem prosimy o potwierdzenie obecności mailowo lub telefonicznie, wszelkich informacji udzieli:

Dominik Kajzerski

Koordynator Projektu

t. 508 670 149

e: info@razemdlapilki.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W ciągu 24 godzin od rozpoczęcia petycji zebraliśmy ponad 6282 podpisów! Czym jeszcze zajmuje się nasze Stowarzyszenie?

  • - integrujemy szkółki i akademie piłkarskie z całej Polski
  • - pomagamy akademiom w tematach zarządzania, marketingu, dotacji
  • - organizujemy cykliczne szkolenia stacjonarne i on-line
  • - zamawiamy sprzęt sportowy bezpośrednio u producentów
  • - wspieramy i doradzamy członkom w nagłych sprawach

Chcesz poznać więcej? Zostaw nam swój namiar - skontaktujemy się z Tobą!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.