Konferencja FootballPro Coaching już 14 stycznia 2023 roku!

Konferencja FootballPro Coaching to niezwykłe wydarzenie, które pozwoli podnieść kompetencję każdego trenera. Konferencja od lat cieszy się wysokim poziomem merytorycznym, a to wszystko dzięki naszym prelegentom, którzy z roku na rok podwyższają jeszcze bardziej poziom naszej konferencji!  ⚽️🔝 W 2023 roku udział w konferencji będzie możliwy zarówno w formie stacjonarnej oraz online. Chcielibyśmy również zakomunikować, że w tym roku konferencja będzie punktowana – wyłącznie udział stacjonarny. Aplikuj poprzez stronę pzpn24.pzpn.pl i uzyskaj punkty do przedłużenia licencji trenerskiej!

* Konferencja będzie punktowana dla trenerów posiadających licencje trenerską: UEFA A, UEFA B, Grassroots C/UEFA C w wymiarze 3 punktów.


Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się zarówno poprzez formularz rejestracyjny Stowarzyszenia PASS, jak i stronę PZPN24. Zapisy na stronie startują we wtorek (10.01) o godz. 8:00 i zamykają się w środę (11.01) o godz. 23:59.


Konferencja jest punktowana, natomiast aby otrzymać punkty do przedłużenia licencji trenerskiej, należy wziąć udział stacjonarnie w konferencji w Poznaniu. Udział online nie będzie punktowany. Limit uczestników w formie stacjonarnej to tylko 40 osób.


Kiedy?
– 14 stycznia 2023 (sobota).
Gdzie?
 – Auditorium Maximum Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu przy Alejach Niepodległości 53.

Goście oraz tematy prelekcji teoretycznej:
1. Prof. dr hab. Michał Bronikowski – „Czy można zdyscyplinować młodych zawodników na zajęciach sportowych”.
2. Trener Jakub Śpiegowski – „Coaching w grupach skrzata, żaka i orlika”
3. Trener Marcin Włodarski – „Najważniejsze elementy szkolenia dzieci i młodzieży na poszczególnych etapach treningu piłkarskiego”.

Jesteś zainteresowany, aby wziąć udział w konferencji? Zapisz się!

Koszt wzięcia udziału online:

Członkowie Stowarzyszenia PASS – 49 zł

Pozostali – 149 zł

Udział stacjonarny:

Członkowie Stowarzyszenia PASS – 99 zł

Pozostali – 199 zł

Dla osób uczestniczących stacjonarnie przewidziana jest przerwa kawowa oraz lunch

Udział stacjonarny – limit 40 miejsc!

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/SYDUTGDujom7bWy88

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *