„Organizacja obozów sportowych” – poznaj prelegenta

Już 18 listopada 2020 odbędzie się pierwsze z cyklu szkolenie online dla szkółek i akademii piłkarskich „Organizacja obozów sportowych”. Warsztaty, w których uczestniczyć mogą wszyscy przedstawiciele młodzieżowego sportu, poprowadzi Piotr MateckiSerdecznie zapraszamy i przypominamy, że dla członków Stowarzyszenia PASS szkolenie jest bezpłatne!

Prezes Zarządu Grupa PR9 oraz SportWin
Prezes Stowarzyszenia Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Prezes zarządu firmy SportWin. Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS. W ramach Grupy PR9 zarządza siecią szkółek piłkarskich Akademiami Piłkarskimi: Reissa, Stal Gorzów oraz Falubaz w ponad 100 lokalizacjach.

Pomysłodawca i organizator branżowych wydarzeń Forum SPORTBIZ oraz Gali Sportu i Biznesu. Wykładowca AWF Poznań oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tworzy dla JST strategie rozwoju sportu i turystyki. Doradza firmom w zakresie strategii sponsoringowych. Prowadzi szkoleniowe w ramach SPORTBIZ Academy.

Odpowiadał przez 7 lat za rozwój marketingu KKS Lech Poznań. Współtwórca m.in. strategii rozwoju województwa dolnośląskiego w obszarze „Promocja Dolnego Śląska poprzez sport” oraz strategii rozwoju sportu i turystyki dla Miasta Gorzów Wlkp. Współpracował przy projektach szkoleniowych: „Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych”, „Europejska Akademia Sportu”, „Sportowcy na Rynku Pracy”. Pełnił funkcję prorektora ds. oferty edukacyjnej i promocji Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu. Autor artykułów, redaktor i wydawca 11 książek o tematyce marketingu i zarządzania w sporcie oraz branżowego raportu „Sponsoring sportowy w Polsce”. Odbył staże w klubach: FC Barcelona, Eintracht Frankfurt i Hamburger SV.

Strona internetowa SportWin: http://www.sportwin.pl/

 

 

 

Rejestracji na wydarzenie dokonuje się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Pytania dotyczące szkolenia możemy kierować na info@razemdlapilki.com

Więcej informacji na naszym facebookowym wydarzeniu!


Przypominamy, że 18 listopada odbędzie się pierwsze ze szkoleń – Organizacja obozów sportowych z Prezesem Stowarzyszenia PASS – Piotrem Mateckim. Więcej informacji: https://bit.ly/obozysportowepass

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *