Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn w gronie członków Stowarzyszenia!

Mamy przyjemność zaprezentować kolejnego Członka Wspierającego Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS!

Do naszej organizacji dołącza Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn!

Piłkarska Akademia STOMILEK Olsztyn (PASO), powstała w marcu 2017 roku. Zrzesza w swoich szeregach około 180 dzieci w wieku 4-10 lat. Program szkolenia dzieci, oprócz elementarnego szkolenia z zakresu piłki nożnej, ma przede wszystkim na celu rozwinięcie w dzieciach motywacji wewnętrznej, która wspiera prawidłowy rozwój najmłodszych adeptów piłki nożnej. Ukierunkowanie dzieci na ich wewnętrzne potrzeby w sposób praktyczny prowadzi drogą do poznania samego siebie i realizacji wyznaczonego celu.

Piłkarska Akademia STOMILEK Olsztyn pokazuje dzieciom drogę wiodącą do ich marzeń, bo to właśnie marzenia są kluczem do wyznaczenia sobie własnego celu. PASO w swojej metodologi szkolenia dzieci bierze pod uwagę doświadczenia oraz założenia wynikające z badań sportowych i pedagogicznych, aby zapewnić u naszych najmłodszych fascynację piłką nożną na całe życie. Dla każdej grupy wiekowej wykorzystywany jest opracowany przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej program rozwojowy dla dzieci w tym wieku, lecz ideą, która przyświeca Akademii jest wychowanie młodego człowieka i pokazanie jak wiele ma możliwości, gdy tylko uwierzy w siebie i będzie dążył do swoich marzeń.

Piłkarska Akademia STOMILEK Olsztyn organizuje, wspiera i popularyzuje różnego rodzaju działania i aktywności dotyczące zdrowego, sportowego trybu życia oraz ogólnego rozwoju osobistego opartego na wartościach sportowych. PASO prowadzi również działalność społecznie – charytatywną w zakresie poprawy warunków oraz jakości życia dzieci, młodzieży i innych osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji. Akademia wspiera najbardziej potrzebujących, ze szczególnym uwzględnieniem osób i środowisk identyfikujących się z ideami sportu, takimi jak uczciwa rywalizacja, współpraca i samodoskonalenie.

Więcej informacji o naszym nowym członku znajdziecie na stronie internetowej oraz na Facebooku:

http://fundacjastomil.pl/

https://pl-pl.facebook.com/fundacjastomil/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.