Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn w gronie członków Stowarzyszenia!

Mamy przyjemność zaprezentować kolejnego Członka Wspierającego Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS!

Do naszej organizacji dołącza Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn!

Piłkarska Akademia STOMILEK Olsztyn (PASO), powstała w marcu 2017 roku. Zrzesza w swoich szeregach około 180 dzieci w wieku 4-10 lat. Program szkolenia dzieci, oprócz elementarnego szkolenia z zakresu piłki nożnej, ma przede wszystkim na celu rozwinięcie w dzieciach motywacji wewnętrznej, która wspiera prawidłowy rozwój najmłodszych adeptów piłki nożnej. Ukierunkowanie dzieci na ich wewnętrzne potrzeby w sposób praktyczny prowadzi drogą do poznania samego siebie i realizacji wyznaczonego celu.

Piłkarska Akademia STOMILEK Olsztyn pokazuje dzieciom drogę wiodącą do ich marzeń, bo to właśnie marzenia są kluczem do wyznaczenia sobie własnego celu. PASO w swojej metodologi szkolenia dzieci bierze pod uwagę doświadczenia oraz założenia wynikające z badań sportowych i pedagogicznych, aby zapewnić u naszych najmłodszych fascynację piłką nożną na całe życie. Dla każdej grupy wiekowej wykorzystywany jest opracowany przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej program rozwojowy dla dzieci w tym wieku, lecz ideą, która przyświeca Akademii jest wychowanie młodego człowieka i pokazanie jak wiele ma możliwości, gdy tylko uwierzy w siebie i będzie dążył do swoich marzeń.

Piłkarska Akademia STOMILEK Olsztyn organizuje, wspiera i popularyzuje różnego rodzaju działania i aktywności dotyczące zdrowego, sportowego trybu życia oraz ogólnego rozwoju osobistego opartego na wartościach sportowych. PASO prowadzi również działalność społecznie – charytatywną w zakresie poprawy warunków oraz jakości życia dzieci, młodzieży i innych osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji. Akademia wspiera najbardziej potrzebujących, ze szczególnym uwzględnieniem osób i środowisk identyfikujących się z ideami sportu, takimi jak uczciwa rywalizacja, współpraca i samodoskonalenie.

Więcej informacji o naszym nowym członku znajdziecie na stronie internetowej oraz na Facebooku:

http://fundacjastomil.pl/

https://pl-pl.facebook.com/fundacjastomil/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *