PrawoPiłkarskie.pl wspiera Stowarzyszenie PASS

Poszukujecie informacji i porad z zakresu prawa sportowego? Potrzebujecie wsparcia w zakresie prawnych aspektów funkcjonowania Twojej akademii? Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy współpracę z blogiem PrawoPiłkarskie.pl, prowadzonym przez radcę prawnego Dariusza Laszczyka, specjalisty prawa sportowego dla akademii piłkarskich.

Na blogu omawiane są zagadnienia prawa związkowego Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz prawa międzynarodowego FIFA i UEFA dotyczące statusu zawodników, menadżerów oraz klubów piłkarskich.

Blog porusza również tematykę struktury prawnej, zarządzania oraz działalności podmiotów prawnych związanych z szeroko rozumianym biznesem piłkarskim, w szczególności klubów, akademii i szkółek piłkarskich oraz spółek prawa handlowego i jednostek samorządu terytorialnego, które coraz bardziej i częściej angażują się w sponsoring piłkarski.

W ramach naszej współpracy będziemy publikować artykuły dotyczące ważnych zmian i reform PZPN, a także omówimy kluczowe zagadnienia związane z funkcjonowaniem akademii piłkarskich.

Wspólnie z Dariuszem Laszczykiem będziemy również pracować nad uruchomieniem stałego dyżuru z poradami prawnymi dla Członków Stowarzyszenia – więcej informacji już wkrótce!

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.prawopilkarskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W ciągu 24 godzin od rozpoczęcia petycji zebraliśmy ponad 6282 podpisów! Czym jeszcze zajmuje się nasze Stowarzyszenie?

  • - integrujemy szkółki i akademie piłkarskie z całej Polski
  • - pomagamy akademiom w tematach zarządzania, marketingu, dotacji
  • - organizujemy cykliczne szkolenia stacjonarne i on-line
  • - zamawiamy sprzęt sportowy bezpośrednio u producentów
  • - wspieramy i doradzamy członkom w nagłych sprawach

Chcesz poznać więcej? Zostaw nam swój namiar - skontaktujemy się z Tobą!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.