Raki Gostyń dołączają do Stowarzyszenia PASS!

Mamy przyjemność zaprezentować nowego Członka Wspierającego – do struktur Stowarzyszenia PASS dołącza śląska akademia Raki Gostyń.

Mały klub z wielkim sercem. Raki Gostyń to klub działający na terenie Gminy Wyry w województwie Śląskim. Swoją ofertę treningową kieruje zarówno dla chłopców jak i dziewczynek od 4 roku życia. Obecnie najstarszym rocznikiem są piłkarze z 2005 roku.

Klub regularnie bierze udział w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Nożnej, ale również w licznych turniejach piłkarskich. W 2018 roku ma za sobą międzynarodową rywalizację z AS Roma, FC Hodonin, AS Trencin i wielami innymi. Poprzez rywalizacje, ale i zarazem zwiedzanie różnych stron Polski i zagranicy członkowie klubu przeżywają niezapomnianą piłkarską przygodę.

Wyróżnikiem klubu jest dobór trenerów fachowców, którzy realizują szkolenie piłkarskie dostosowane do wieku dzieci.

Strona internetowa www.facebook.com/rakigostyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.