Rozpoczynamy współpracę z KS Mydlice Dąbrowa Górnicza!

Pomimo epidemii koronawirusa, nasze Stowarzyszenie nie zwalnia tempa i cały czas się rozwija – dziś witamy w gronie członków KS Mydlice Dąbrowa Górnicza!

Klub Sportowy Mydlice Dąbrowa Górnicza został stworzony 4 czerwca 2014 roku przez grupę młodych działaczy sportowych. Początkowo niewinne, cotygodniowe spotkania na orliku przerodziły się w wielką pasję, która doprowadziła do stworzenia klubu piłkarskiego, który wystartował w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Nożnej (w klasie B na szczeblu Podokręgu Sosnowiec).  Aktualnie klub prowadzi jedynie szkółkę piłkarską zrzeszającą ponad 100 zawodników urodzonych w latach 2007-2016. Zawodnicy podzieleni są na dwa bloki – przedszkolny (3-7 lat) i szkolny (7 lat i starsi).

Na rzecz Klubu, oprócz trzyosobowego Zarządu działa również sztab 9 zatrudnionych trenerów piłki nożnej, a codzienną działalność pomaga organizować kilkunastu działaczy-społeczników klubu.

Celem działalności KS Mydlice Dąbrowa Górnicza jest nie tylko organizacja profesjonalnego szkolenia, mającego na celu wychowanie topowych zawodników w kraju, ale także zwiększanie aktywności ruchowej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego swoje miejsce w klubie znajdzie każdy, bez względu na wiek czy umiejętności.

KS Mydlice jest klubem partnerskim Zagłębia Sosnowiec oraz Unii Dąbrowa Górnicza, dzięki czemu miejsce w dorosłej piłce nożnej znajdzie każdy wychowanek Klubu.

Więcej informacji o Klube znajdziecie na profilu FB:

https://www.facebook.com/ksmydlicedg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bądź na bieżąco z tematami piłki dziecięcej oraz młodzieżowej! Nie przegap żadnej nowości i odbierz bon!

  • bezpłatny dostęp do panelu dyskusyjnego o sporcie dzieci i młodzieży z m.in. Moniką Pyrek i Łukaszem Panfilem
  • 30% rabatu na wszystkie materiały Forum SPORTBIZ 2020 oraz szkolenia SPORTBIZ Academy
  • wartościowe raporty bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową
  • Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

    Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

    Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.