Rozwijaj infrastrukturę sportową ze Stowarzyszeniem PASS!

Planujesz budowę własnego boiska? Masz zamiar wyremontować istniejące boisko lub je zadaszyć na zimę?

Stowarzyszenie PASS zaprasza kluby piłkarskie, szkółki i akademie, a także przedstawicieli samorządów (OSiR-y, Wydziały Sportu) do udziału w konsultacjach dotyczących rozwoju infrastruktury piłkarskiej!

W ramach konsultacji podzielimy się naszą wiedzą w zakresie budowy, renowacji oraz zadaszenia boisk piłkarskich. Na specjalne zaproszenie naszego Stowarzyszenia wybrane firmy będą prezentować swoje rozwiązania w zakresie profesjonalnych nawierzchni sportowych, zadaszenia boisk, a także konserwacji i utrzymania obiektów.

Konsultacje odbędą się we wtorek, 13 sierpnia w Warszawie, w godzinach 11.00 – 16.00. Koszt udziału w konsultacjach wynosi 30 zł, dla członków Stowarzyszenia PASS uczestnictwo jest bezpłatne.

Formularz rejestracyjny jest dostępny w linku poniżej:

https://forms.gle/1ZTLFnZKn2QjXfYU9

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem Stowarzyszenia, Dominikiem Kajzerskim – 508 670 149, info@razemdlapilki.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.