Szkolenie z funkcjonowania szkółek – poznaj program i prelegenta!

W środę, 2 grudnia odbędzie się drugie z naszego cyklu szkolenie online! Tym razem dla wszystkich zainteresowanych chęcią poszerzania wiedzy, organizujemy spotkanie z radcą prawnym – Dariuszem Laszczykiem. Tematem webinaru będą Prawne aspekty funkcjonowania szkółek piłkarskich. Poznajcie program oraz prelegenta szkolenia!

Zarejestruj się już teraz na szkolenie – kliknij!

Prowadzący: mecenas Dariusz Laszczyk
Radca prawny, specjalizuje się w prawie sportowym, cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki negocjacji biznesowych, tworzenia i rejestracji spółek, zarządzania przedsiębiorstwami oraz odzyskiwania należności. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego, na Wydziale Ekonomii. Ukończył liczne szkolenia z zakresu organizacji biznesu sportowego, prowadzenia i zarządzania klubami piłkarskimi oraz pośrednictwa transakcyjnego. Posiada szeroką wiedzę w zakresie zarządzania, organizacji i prowadzenia biznesu przez największe kluby i akademie piłkarskie, działające zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpracuje ze szkółkami i akademiami piłkarskimi w zakresie doradztwa prawnego i organizacyjnego.

Strona internetowa Kancelarii Dariusza Laszczyka: kliknij
Media społecznościowe radcy:

 


Zakres tematyczny szkolenia:

1. Prawne podstawy działania akademii piłkarskich
2. Formy prawne działania akademii piłkarskich
3. Akademia jako stowarzyszenie, fundacja, spółka – korzyści i zagrożenia
4. Akademia jako Organizacja Pożytku Publicznego
5. Prawo pracy – jak zatrudniać trenerów i zabezpieczyć swoją akademię
6. Jak prawnie walczyć o dobre imię swojej akademii – walka z czarnym PR-em.

Przypominamy, że dla członków Stowarzyszenia PASS szkolenie jest bezpłatne! Zainteresowani Prezesi, Trenerzy, Koordynatorzy szkółek i akademii piłkarskich mogą dołączyć do warsztatów dołączając do naszego Stowarzyszenia bądź uiszczając jednorazową opłatę za szkolenie w wysokości 129 zł brutto!

Zarejestruj się już teraz na szkolenie – kliknij!

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się:

M: b.stolarz@razemdlapilki.com
T: 511-076-475

M: info@razemdlapilki.com
T: 508-670-149

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W ciągu 24 godzin od rozpoczęcia petycji zebraliśmy ponad 6282 podpisów! Czym jeszcze zajmuje się nasze Stowarzyszenie?

  • - integrujemy szkółki i akademie piłkarskie z całej Polski
  • - pomagamy akademiom w tematach zarządzania, marketingu, dotacji
  • - organizujemy cykliczne szkolenia stacjonarne i on-line
  • - zamawiamy sprzęt sportowy bezpośrednio u producentów
  • - wspieramy i doradzamy członkom w nagłych sprawach

Chcesz poznać więcej? Zostaw nam swój namiar - skontaktujemy się z Tobą!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.