TURBO Football Academy dołącza do Stowarzyszenia PASS!

Z przyjemnością witamy kolejną akademię w gronie członków naszego Stowarzyszenia!

TURBO Football Academy powstała z myślą o wszystkich dzieciach pragnących rozpocząć lub kontynuować przygodę z piłką nożną. Przygodę, która stając się pasją może przerodzić się we wspaniały sposób na życie. TURBO Football Academy założyli w 2016 roku Trenerzy Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski – znany z popularnego telewizyjnego programu TurboKozak, oraz Maciej Witkowski – Trener koordynator grup młodzieżowych i seniorskich.

Szeroka, wykwalifikowana kadra trenerska, indywidualne, pedagogiczne podejście do każdego Zawodnika, radość ze wspólnego trenowania i innowacyjne, autorskie pomysły – to tylko kilka rozwiązań, które TURBO FA porponuje trenującym na co dzień przeszło 350 Zawodnikom w kilkunastu lokalizacjach znajdujących się nie tylko na terenie Warszawy.

Poza regularnymi treningami, drużyny TURBO FA występują w ligach i licznych turniejach, Reprezentacje TURBO FA rywalizują w rozgrywkach MZPN, akademia organizuje obozy krajowe i zagraniczne, w okresie wakacji i ferii – półkolonie – nie tylko dla Zawodników TURBO FA. Ponadto akademia prowadzi także treningi indywidualne, treningi techniki piłkarskiej oraz treningi bramkarskie.

TURBO Football Academy zaprasza dziewczynki i chłopców w wieku 5-14 na treningi  w jednej w kilkunastu lokalizacji. TURBO Football Academy to #WięcejNiżPiłka

Facebook:

https://web.facebook.com/turbofa/?ref=bookmarks

Strona internetowa:

http://turbofa.pl/ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.