TURBO Football Academy dołącza do Stowarzyszenia PASS!

Z przyjemnością witamy kolejną akademię w gronie członków naszego Stowarzyszenia!

TURBO Football Academy powstała z myślą o wszystkich dzieciach pragnących rozpocząć lub kontynuować przygodę z piłką nożną. Przygodę, która stając się pasją może przerodzić się we wspaniały sposób na życie. TURBO Football Academy założyli w 2016 roku Trenerzy Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski – znany z popularnego telewizyjnego programu TurboKozak, oraz Maciej Witkowski – Trener koordynator grup młodzieżowych i seniorskich.

Szeroka, wykwalifikowana kadra trenerska, indywidualne, pedagogiczne podejście do każdego Zawodnika, radość ze wspólnego trenowania i innowacyjne, autorskie pomysły – to tylko kilka rozwiązań, które TURBO FA porponuje trenującym na co dzień przeszło 350 Zawodnikom w kilkunastu lokalizacjach znajdujących się nie tylko na terenie Warszawy.

Poza regularnymi treningami, drużyny TURBO FA występują w ligach i licznych turniejach, Reprezentacje TURBO FA rywalizują w rozgrywkach MZPN, akademia organizuje obozy krajowe i zagraniczne, w okresie wakacji i ferii – półkolonie – nie tylko dla Zawodników TURBO FA. Ponadto akademia prowadzi także treningi indywidualne, treningi techniki piłkarskiej oraz treningi bramkarskie.

TURBO Football Academy zaprasza dziewczynki i chłopców w wieku 5-14 na treningi  w jednej w kilkunastu lokalizacji. TURBO Football Academy to #WięcejNiżPiłka

Facebook:

https://web.facebook.com/turbofa/?ref=bookmarks

Strona internetowa:

http://turbofa.pl/ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *