Grają z nami

Akademia Piłkarska Reissa

Akademia Piłkarska Reissa to klub sportowy, który nie prowadzi selekcji – wszystkie dzieci marzące o piłkarskiej karierze mogą spróbować swoich sił w jednej z największych szkółek piłkarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Klub, pod egidą którego gra obecnie 7000 zawodników, jako jedyny organizuje rozgrywki we wszystkich kategoriach wiekowych – Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie. Ponadto, drużyny Akademii biorą udział w ligach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W treningach może wziąć udział każde dziecko, które ukończyło 4. rok życia. To, co wyróżnia Akademię spośród innych klubów piłkarskich, to przede wszystkim własna metodologia szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach.

Strona internetowa: www.akademiareissa.pl


Akademia Piłkarska GOOL

Akademia Piłkarska GOOL to klub sportowy, który powstały w 2010 r. Aktualnie zrzesza blisko 1000 zawodników w przedziale wiekowym 4-12 lat. Akademia Piłkarska GOOL współpracuje z klubem Legia Warszawa, stwarzając możliwości i szansę na zasilenie Akademii Legii Warszawa. Klub może pochwalić się 4 wychowankami, którzy grają z powodzeniem w szeregach Akademii Legii Warszawa. Hasło, którym kieruje się Akademia GOOL to: „Akademia inna niż wszystkie” własny program szkolenia, system obsługi a także wyjazdy na CAMPy letnie i zimowe, organizacja wyjazdów na mecze Legii Warszawa i Reprezentacji.

Strona internetowa: www.ampgool.pl

 


Akademia Piłkarska Falubaz

Akademia Piłkarska Falubaz to projekt sieci szkółek piłkarskich działających na terenie woj. lubuskiego, skierowany dla każdego. KKlub organizuje własny system rozgrywek, dzięki czemu każdy zawodnik ma możliwość udziału w zorganizowanych rozgrywkach, są to Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie. Ponadto, Klub regularnie bierze udział w rozgrywkach Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Wyróżnikiem Akademii jest przede wszystkim spójna metodologia szkolenia, dostosowana do wieku dzieci. W jej szeregach gra niemal 1 500 zawodników w 25 miejscowościach Województwa Lubuskiego.

Strona internetowa: www.akademiafalubaz.pl 


FC Mundialito

Akademia FC MUNDIALITO powstała w 2016 roku. Jej założycielem jest Michał Kocięba, były rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej i Legii Warszawa. W trzech ośrodkach FCM (Grójec, Mogielnica, Goszczyn) trenują dzieci w wieku 4-12 lat. Od grudnia 2017 roku w akademii funkcjonuje również drużyna żeńska.

Strona internetowa: http://fcmundialito.pl

 

 

 


Akademia Piłkarska Mam Talent (APMT) Krzeszowice

APMT została założona w 2009 roku przez Grzegorza Krzysiaka, byłego piłkarza Świtu Krzeszowice, który obecnie pełni funkcję prezesa APMT. Sztab szkoleniowy Akademii stanowią: Piotr Kołodziej (trener – koordynator), Damian Gorawski, Adrian Kaczkowski Piotr Deryniowski oraz Łukasz Wyrwik. Pod opieką trenerów w sześciu kategoriach wiekowych: 2004-2006, 2007,2008, 2009, 2010/2011, 2012/2013 oraz w grupach szkolnych i przedszkolnych ćwiczy 100 piłkarzy i piłkarek.

Strona internetowa: www.apmt.pl

 

 


Akademia Piłkarska Lider Łomża

Akademia Piłkarska Lider jest innowacyjną formą szkolenia, która rozpoczyna swoją działalność w roku 2018. Jest to działanie, którego głównym celem jest organizowanie zrównoważonego szkolenia piłkarskiego oraz wyrównywanie szans rozwoju piłkarskiego dzieci i młodzieży z miast oraz przede wszystkim mniejszych ośrodków.

Akademia zaczyna szkolenie od jesieni 2018 dla najmłodszych – rocznik 2012 i młodsi. Równolegle realizowane będzie szkolenie w filiach, gdzie na miejscu wspólnie z samorządami, szkołami oraz miejscowymi pasjonatami piłki nożnej wdrażane będzie szkolenie piłkarskie, dopasowane do umiejętności zawodników i zawodniczek.

https://www.facebook.com/apliderlomza/