Akademia Prawa Rodziców Młodych Piłkarzy – zapraszamy na szkolenie z radcą prawnym!

Coraz częściej słyszymy o problemach prawnych młodych zawodników i ich rodziców – zawiłe zapisy w kontraktach, problemy ze zmianą klubów, płatności ekwiwalentów przez rodziców i wiele innych.

Wychodząc naprzeciw tym problemom, wspólnie z radcą prawnym Dariuszem Laszczykiem zapraszamy na szkolenie „Akademia Prawa Rodziców Młodych Piłkarzy”, które jest kierowane do rodziców niepełnoletnich zawodników. Podczas szkolenia poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in.: relacji prawnych zawodnik – szkółka piłkarska, podpisywania z klubem piłkarskim pierwszego Kontraktu U18, umów i współpracy zawodników niepełnoletnich z agentami piłkarskimi oraz zasad zmiany przynależności klubowej młodych zawodników, w tym zagadnienia dotyczące płatności ekwiwalentów piłkarskich. Zawodnicy i ich rodzice dowiedzą się na jakie zapisy w umowach pośrednictwa zwracać szczególną uwagę oraz jak rozwiązać umowę z nierzetelnym agentem piłkarskim i gdzie zgłaszać nieprawidłowości w ich działaniu.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 1 czerwca w formie online, w godzinach 18.00 – 21.00, koszt uczestnictwa w szkoleniu: 99 zł brutto.

Zakres tematyczny szkolenia:

  • Zawieranie i rozwiązywanie umów szkoleniowych ze szkółkami piłkarskimi
  • Zmiana przynależności klubowej przez zawodników niepełnoletnich
  • Wysokość ekwiwalentów piłkarskich należnych za młodych zawodników
  • Współpraca zawodników niepełnoletnich z agentami piłkarskimi i pułapki w umowach
  • Podpisanie pierwszej umowy z profesjonalnym klubem piłkarskim, czyli Kontrakt U-18
  • Na jakie kwestie prawne zwrócić uwagę przy prowadzeniu kariery młodego zawodnika?

Prowadzący szkolenie: radca prawny Dariusz Laszczyk

Radca prawny specjalizujący się w zagadnieniach prawnych związanych z piłką nożną. Jest pełnomocnikiem: zawodników, trenerów, klubów piłkarskich i agentów sportowych. Posiada długoletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi i Piłkarskim Sądem Polubownym PZPN. Twórca portalu o tematyce prawa piłkarskiego www.prawopilkarskie.pl

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/hHcNxxZsnftRgXiYA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *