Ostatnie dwa miejsca na szkolenie!

00

days


00

hours


00

minutes


00

seconds


W najbliższą środę o godz. 10:55 odbędzie się drugie szkolenie online! Dla prezesów oraz trenerów szkółek piłkarskich organizujemy spotkanie z radcą prawnym – Dariuszem Laszczykiem. Temat szkolenia: Prawne aspekty funkcjonowania szkółek piłkarskich. Zostały ostatnie dwa wolne miejsca!

Zarejestruj się już teraz na szkolenie – kliknij!


Dlaczego warto?

Dołączając do naszego szkolenia, dowiesz się jak:
➡️ poznać formy zatrudniania trenerów do współpracy 🔎
➡️ przeanalizować działania czarnego PR – działać o dobre imię swojej akademii 📈
➡️ poznać prawne formy działania szkółek piłkarskich i wybrać optymalną dla Ciebie 🤝
➡️ zabezpieczyć akademię przed niespodziewanymi kryzysowymi sytuacjami 🧐
➡️ poznać istotę akademii jako Organizacji Pożytku Publicznego 🔝


Prowadzący

Prowadzący: mecenas Dariusz Laszczyk
Radca prawny, specjalizuje się w prawie sportowym, cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki negocjacji biznesowych, tworzenia i rejestracji spółek, zarządzania przedsiębiorstwami oraz odzyskiwania należności. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego, na Wydziale Ekonomii. Ukończył liczne szkolenia z zakresu organizacji biznesu sportowego, prowadzenia i zarządzania klubami piłkarskimi oraz pośrednictwa transakcyjnego. Posiada szeroką wiedzę w zakresie zarządzania, organizacji i prowadzenia biznesu przez największe kluby i akademie piłkarskie, działające zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpracuje ze szkółkami i akademiami piłkarskimi w zakresie doradztwa prawnego i organizacyjnego.

Strona internetowa Kancelarii Dariusza Laszczyka: kliknij
Media społecznościowe radcy:

 


Program szkolenia:

1. Prawne podstawy działania akademii piłkarskich
2. Formy prawne działania akademii piłkarskich
3. Akademia jako stowarzyszenie, fundacja, spółka – korzyści i zagrożenia
4. Akademia jako Organizacja Pożytku Publicznego
5. Prawo pracy – jak zatrudniać trenerów i zabezpieczyć swoją akademię
6. Jak prawnie walczyć o dobre imię swojej akademii – walka z czarnym PR-em.


Cena:

Członkowie Stowarzyszenia PASS: szkolenie bezpłatne! Zainteresowani Prezesi, Trenerzy, Koordynatorzy szkółek i akademii piłkarskich mogą dołączyć do warsztatów dołączając do naszego Stowarzyszenia bądź uiszczając jednorazową opłatę za szkolenie w wysokości 129 zł brutto!

Zarejestruj się już teraz na szkolenie – kliknij!


Kontakt:

📧: b.stolarz@razemdlapilki.com
📞: 511-076-475

📧: info@razemdlapilki.com
📞: 508-670-149

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *