Własne boisko dla Twojej akademii – zapraszamy na konsultacje!

Planujesz budowę boiska dla swojej akademii? Masz boisko, które chciałbyś zadaszyć? Masz w planach rozwój infrastruktury Twojej akademii?

Stowarzyszenie PASS zaprasza na konsultacje w zakresie budowy obiektów sportowych – doradzimy w kwestii przygotowania projektu, podpowiemy jak ubiegać się o środki finansowe, przedstawimy możliwe modele biznesowe.

Konsultacje odbędą się 22 września w siedzibie Stowarzyszenia PASS przy ul. Marynarskiej 11, będą one poprzedzały szkolenie „Prawne aspekty działania akademii piłkarskiej”.

Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Koszt udziału w szkoleniu „Prawne aspekty działania akademii piłkarskiej” to 249 zł.

Plan konsultacji i szkolenia:

9.30 – 11.00 – Konsultacje w zakresie budowy obiektów

11.15 – 11.45 – Forma prawna a źródła finansowania akademii (case study) – Piotr Matecki

12.00 – 15.00 – Prawne aspekty działania akademii piłkarskiej – mec. Dariusz Laszczyk

Zainteresowanych udziałem w konsultacjach oraz w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Koordynatorem Stowarzyszenia:

Dominik Kajzerski

508 670 149

info@razemdlapilki.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.