Zamknięte szkolenie online dla Członków Stowarzyszenia PASS z dr Łukaszem Panfilem!

Zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia PASS do wzięcia udziału zamkniętym szkoleniu online dla rodziców zawodników członkowskich szkółek i akademii piłkarskich, które odbędzie się już 25 października!

Załóżmy, że Twoje dziecko uprawia sport i regularnie uczęszcza na treningi. Lubi to. Czasem jednak może się u niego pojawić chwilowy spadek motywacji i zaangażowania. Powody mogą być różne: inne obowiązki (np. zadanie domowe), złe samopoczucie, przemęczenie czy też chwilowe lenistwo.  Jednorazowe zrezygnowanie z treningu, zwłaszcza z uzasadnionych powodów, nie jest problemem. Gorzej, jeśli taka sytuacja zaczyna się powtarzać. Może to wytworzyć u dziecka postawę „odpuszczania” – nie tylko w sporcie.

1) Jak zatem reagować na tytułowe pytanie – tak żeby okazać dziecku zrozumienie, ale jednocześnie uczyć je regularności i wytrwałości?

2) Co zrobić, żeby to pytanie pojawiało się jak najrzadziej?

3) Jak pracować nad motywacją i zaangażowaniem dziecka w sport?

Jakie są korzyści z uczestnictwa?

– 30-dniowy dostęp do nagrania z webinaru,

– lista polecanych książek i artykułów na temat budowania motywacji i zaangażowania u dziecka,

– karty pracy – dla dzieci i rodziców.

Głównym prelegentem szkolenia będzie dr Łukasz Panfil – autor książek „Sportowy Wojownik” i „Sport uczy życia” oraz bloga „Rozwój Sportowego Wojownika”. Ekspert w temacie wszechstronnego rozwoju dzieci w sporcie i poprzez sport. Tata Tomka.

Chciałbyś zaangażować rodziców zawodników swojej akademii do wzięcia udziału w szkoleniu? Zapisz się już dzisiaj!

Link do zapisów: https://pass.clickmeeting.com/szkolenie-online-z-lukaszem-panfilem-mamo-tato-czy-moge-nie-isc-dzisiaj-na-trening-/register?fbclid=IwAR26FUaQetreH8tmIYlIE4_1eH50lTLnn-lPw8HDuTn4o8T1eTvD1lj1DcQ

Jesteś zainteresowany, aby dołączyć do Stowarzyszenia PASS? Skontaktuj się z nami!

e-mail: m.kopydlowski@razemdlapilki.com

tel. +48 510 799 113

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *