Otwórz klub piłkarski w ciągu 24 godzin!

Otwórz klub piłkarski w ciągu 24 godzin!

Jest wiele osób, które chcą jak najszybciej założyć klub piłkarski. Niestety zazwyczaj procedura przygotowania odpowiedniej dokumentacji, a następnie sam proces rejestracji klubu piłkarskiego w sądzie rejestrowym trwa co najmniej kilka tygodni.

Oczywiście jest kilka środków prawnych, które można zastosować, aby proces założenia klubu piłkarskiego przyspieszyć. Jedną z opcji, z której korzysta coraz więcej Klientów jest możliwość założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w trybie online w ciągu tylko 24 godzin. Możliwość taką dała nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych, która wprowadziła opcję zawarcia umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przy wykorzystaniu wzorca umowy w trybie online (S24). Rejestracji spółki można więc dokonać bez konieczności wizyty u notariusza oraz bez konieczności składania papierowego wniosku o rejestrację spółki do sądu rejestrowego.

Aby założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w tym trybie wystarczy mieć dostęp do internetu, adres e-mailowy oraz profil zaufany e-PUAP.

Oprócz szybkości założenia takiej spółki istnieje jeszcze jedna zaleta. Opłata sądowa wraz z opłatą za zgłoszenie spółki do Monitora Sądowego i Gospodarczego wynosi tylko 350 złotych, a przy tradycyjnej rejestracji sądowej opłaty te wynoszą łącznie 600 złotych.

Dla osób, którym z różnych powodów śpieszy się z założeniem akademii lub klubu piłkarskiego, rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w trybie online (S24), może być bardzo dobrym rozwiązaniem.

Artykuł ukazał się pierwotnie na stronie prawopilkarskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W ciągu 24 godzin od rozpoczęcia petycji zebraliśmy ponad 6282 podpisów! Czym jeszcze zajmuje się nasze Stowarzyszenie?

  • - integrujemy szkółki i akademie piłkarskie z całej Polski
  • - pomagamy akademiom w tematach zarządzania, marketingu, dotacji
  • - organizujemy cykliczne szkolenia stacjonarne i on-line
  • - zamawiamy sprzęt sportowy bezpośrednio u producentów
  • - wspieramy i doradzamy członkom w nagłych sprawach

Chcesz poznać więcej? Zostaw nam swój namiar - skontaktujemy się z Tobą!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.