Akademia Młodego Piłkarza GOOL gra razem z nami!

Kolejna szkółka dołączyła do Stowarzyszenia PASS – kolejnym Członkiem została Akademia Młodego Piłkarza GOOL!

Akademia Piłkarska GOOL to klub sportowy, który powstały w 2010 r. Aktualnie zrzesza blisko 1000 zawodników w przedziale wiekowym 4-12 lat.

Akademia GOOL jest jednym z największych tego typu w województwie mazowieckim. Nie prowadzi selekcji a spełnia marzenia wszystkich dzieci. Posiada zespoły reprezentacyjne, które rywalizują w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Akademia Piłkarska GOOL współpracuję z klubem Legia Warszawa stwarzając możliwości i szansę na zasilenie Akademii Legii Warszawa. Klub może pochwalić się 4 wychowankami, którzy grają z powodzeniem w szeregach Akademii Legii Warszawa.

Hasło, którym kieruje się Akademia GOOL to: „Akademia inna niż wszystkie” własny program szkolenia, system obsługi a także wyjazdy na CAMPy letnie i zimowe, organizacja wyjazdów na mecze Legii Warszawa i Reprezentacji.

Integrując środowisko rodzicielskie prowadzi program „Aktywny Rodzic”. Nie zapominając o najbardziej potrzebujących dla których organizuje Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dzieci Dzieciom”.

Akademia Piłkarska GOOL = Akademia Rodzinna.

Strona internetowa: www.ampgool.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *