Akademia Młodego Piłkarza GOOL gra razem z nami!

Kolejna szkółka dołączyła do Stowarzyszenia PASS – kolejnym Członkiem została Akademia Młodego Piłkarza GOOL!

Akademia Piłkarska GOOL to klub sportowy, który powstały w 2010 r. Aktualnie zrzesza blisko 1000 zawodników w przedziale wiekowym 4-12 lat.

Akademia GOOL jest jednym z największych tego typu w województwie mazowieckim. Nie prowadzi selekcji a spełnia marzenia wszystkich dzieci. Posiada zespoły reprezentacyjne, które rywalizują w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Akademia Piłkarska GOOL współpracuję z klubem Legia Warszawa stwarzając możliwości i szansę na zasilenie Akademii Legii Warszawa. Klub może pochwalić się 4 wychowankami, którzy grają z powodzeniem w szeregach Akademii Legii Warszawa.

Hasło, którym kieruje się Akademia GOOL to: „Akademia inna niż wszystkie” własny program szkolenia, system obsługi a także wyjazdy na CAMPy letnie i zimowe, organizacja wyjazdów na mecze Legii Warszawa i Reprezentacji.

Integrując środowisko rodzicielskie prowadzi program „Aktywny Rodzic”. Nie zapominając o najbardziej potrzebujących dla których organizuje Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dzieci Dzieciom”.

Akademia Piłkarska GOOL = Akademia Rodzinna.

Strona internetowa: www.ampgool.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.