Akademia Piłkarska 2017 Banie Mazurskie nowym Członkiem Stowarzyszenia!

Witamy w gronie nową akademię członkowską w naszym Stowarzyszeniu – Akademia Piłkarska 2017 Banie Mazurskie kolejnym członkiem wspierającym!

Akademia Piłkarska 2017 powstała w październiku 2017 roku jest młodą, ale bardzo przebojową organizacją. Cechuje ją rodzinna atmosfera i ogromna pasja do piłki nożnej. Akademia prowadzi szkolenie już od rocznika 2015. Obecnie w pięciu grupach szkoleniowych akademia skupia ok. 120 dzieci wywodzących się z całego powiatu gołdapskiego. Jako grupa pasjonatów Akademia Piłkarska 2017 żyje pasją do piłki nożnej 24 godziny na dobę. Trenerzy prowadzą treningi specjalistyczne piłkarskie, a także ogólnosprawnościowe. Zawodnicy i trenerzy udzielają się również charytatywnie biorąc udział w zbiórkach, licytacjach oraz innych przedsięwzięciach organizowanych przez organizacje zajmujące się szeroko pojętą pomocą drugiemu człowiekowi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W ciągu 24 godzin od rozpoczęcia petycji zebraliśmy ponad 6282 podpisów! Czym jeszcze zajmuje się nasze Stowarzyszenie?

  • - integrujemy szkółki i akademie piłkarskie z całej Polski
  • - pomagamy akademiom w tematach zarządzania, marketingu, dotacji
  • - organizujemy cykliczne szkolenia stacjonarne i on-line
  • - zamawiamy sprzęt sportowy bezpośrednio u producentów
  • - wspieramy i doradzamy członkom w nagłych sprawach

Chcesz poznać więcej? Zostaw nam swój namiar - skontaktujemy się z Tobą!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.