PiłkaNożnaDlaDzieci.pl patronem medialnym Stowarzyszenia PASS!

Rozpoczynamy współpracę z jednym z najważniejszych portali o tematyce szkolenia w piłce dziecięcej i młodzieżowej – PiłkaNożnaDlaDzieci.pl nowym patronem medialnym naszego Stowarzyszenia!

PiłkaNożnaDlaDzieci.pl powstała w celu zwiększenia kompetencji trenerów pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu. Twórcy portalu uważają, że edukacja trenerów jest kluczem do sukcesu i najlepszą drogą do optymalnego rozwoju piłkarskiego dzieci. Poprzez  swoją działalność, PNDD.pl przyczynia się do zwiększenia poziomu szkolenia i atrakcyjności treningów piłkarskich dzieci, co w przyszłości zaowocuje poprawą jakości polskiej piłki nożnej. Trening dzieci to podstawa szkolenia piłkarskiego, a trener z nimi pracujący to fundament całej tej układanki. Dlatego musi być perfekcyjnie przygotowany do tego zadania.

Dzięki naszej współpracy będziemy wspólnie promować projekty wspierające rozwój i profesjonalizację szkolenia w piłce nożnej. Dodatkowo, członkowie Stowarzyszenia PASS będą mogli skorzystać ze szkoleń oraz materiałów szkoleniowych PNDD.pl na specjalnych, partnerskich warunkach! Więcej szczegółów już wkrótce.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszego nowego patrona – www.pndd.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W ciągu 24 godzin od rozpoczęcia petycji zebraliśmy ponad 6282 podpisów! Czym jeszcze zajmuje się nasze Stowarzyszenie?

  • - integrujemy szkółki i akademie piłkarskie z całej Polski
  • - pomagamy akademiom w tematach zarządzania, marketingu, dotacji
  • - organizujemy cykliczne szkolenia stacjonarne i on-line
  • - zamawiamy sprzęt sportowy bezpośrednio u producentów
  • - wspieramy i doradzamy członkom w nagłych sprawach

Chcesz poznać więcej? Zostaw nam swój namiar - skontaktujemy się z Tobą!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.