PiłkaNożnaDlaDzieci.pl patronem medialnym Stowarzyszenia PASS!

Rozpoczynamy współpracę z jednym z najważniejszych portali o tematyce szkolenia w piłce dziecięcej i młodzieżowej – PiłkaNożnaDlaDzieci.pl nowym patronem medialnym naszego Stowarzyszenia!

PiłkaNożnaDlaDzieci.pl powstała w celu zwiększenia kompetencji trenerów pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu. Twórcy portalu uważają, że edukacja trenerów jest kluczem do sukcesu i najlepszą drogą do optymalnego rozwoju piłkarskiego dzieci. Poprzez  swoją działalność, PNDD.pl przyczynia się do zwiększenia poziomu szkolenia i atrakcyjności treningów piłkarskich dzieci, co w przyszłości zaowocuje poprawą jakości polskiej piłki nożnej. Trening dzieci to podstawa szkolenia piłkarskiego, a trener z nimi pracujący to fundament całej tej układanki. Dlatego musi być perfekcyjnie przygotowany do tego zadania.

Dzięki naszej współpracy będziemy wspólnie promować projekty wspierające rozwój i profesjonalizację szkolenia w piłce nożnej. Dodatkowo, członkowie Stowarzyszenia PASS będą mogli skorzystać ze szkoleń oraz materiałów szkoleniowych PNDD.pl na specjalnych, partnerskich warunkach! Więcej szczegółów już wkrótce.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszego nowego patrona – www.pndd.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *