Akademia Piłkarska Lider Łomża dołącza do Stowarzyszenia PASS!

Z przyjemnością informujemy, że do grona Członków Wspierających Stowarzyszenie PASS dołącza Akademia Piłkarska Lider z Łomży!

Akademia Piłkarska Lider jest innowacyjną formą szkolenia, która rozpoczyna swoją działalność w roku 2018. Jest to działanie, którego głównym celem jest organizowanie zrównoważonego szkolenia piłkarskiego oraz wyrównywanie szans rozwoju piłkarskiego dzieci i młodzieży z miast oraz przede wszystkim mniejszych ośrodków.

Akademia zaczyna szkolenie od jesieni 2018 dla najmłodszych – rocznik 2012 i młodsi. Równolegle realizowane będzie szkolenie w filiach, gdzie na miejscu wspólnie z samorządami, szkołami oraz miejscowymi pasjonatami piłki nożnej wdrażane będzie szkolenie piłkarskie, dopasowane do umiejętności zawodników i zawodniczek.

Więcej informacji o Akademii Piłkarskiej Lider Łomża znajdziecie na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/apliderlomza/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.