Jak wykorzystać media społecznościowe w akademii piłkarskiej? Zapraszamy na kolejne szkolenie!

Budowanie wizerunku akademii piłkarskiej to nie tylko współpraca z mediami, sponsorami czy lokalnym samorządem. To także komunikacja z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi – mediów społecznościowych i marketingu internetowego. Strona internetowa czy profil na Facebook`u są głównym źródłem informacji dla rodziców i zawodników – warto o nie zadbać.

Stowarzyszenie PASS zaprasza na kolejne szkolenie dedykowane  szkółkom i akademiom piłkarskim – „Social media i marketing internetowy w akademii piłkarskiej”, które odbędzie się 24 października w Warszawie.

W ramach szkolenia omówione zostaną najważniejsze kwestie dotyczące obecności i prowadzenia działań w social media. Szkolenie poprowadzi Piotr Borkowski z agencji Ofenso, która specjalizuje się w zarządzaniu wizerunkiem zawodników oraz klubów sportowych – współpracuje m.in. z Bartłomiejem Drągowskim czy Pawłem Dawidowiczem.

Zakres tematyczny szkolenia:

1. Strona internetowa – wizytówka Twojej akademii.
2. Media społecznościowe – kanały komunikacji i ich specyfika, strategia komunikacji, dobre i złe praktyki.
3. Narzędzia reklamowe w internecie – planowanie kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych i badanie jej efektywności.
4. Sesja Q&A.

Data: 24.10.2019
Miejsce: siedziba Stowarzyszenia PASS, ul. Marynarska 11, Warszawa
Koszt szkolenia: 299 zł
DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA PASS SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE.

Formularz rejestracyjny:

https://goo.gl/forms/O8ft0zjk3fK45tHj1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *