Jak wykorzystać media społecznościowe w akademii piłkarskiej? Zapraszamy na kolejne szkolenie!

Budowanie wizerunku akademii piłkarskiej to nie tylko współpraca z mediami, sponsorami czy lokalnym samorządem. To także komunikacja z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi – mediów społecznościowych i marketingu internetowego. Strona internetowa czy profil na Facebook`u są głównym źródłem informacji dla rodziców i zawodników – warto o nie zadbać.

Stowarzyszenie PASS zaprasza na kolejne szkolenie dedykowane  szkółkom i akademiom piłkarskim – „Social media i marketing internetowy w akademii piłkarskiej”, które odbędzie się 24 października w Warszawie.

W ramach szkolenia omówione zostaną najważniejsze kwestie dotyczące obecności i prowadzenia działań w social media. Szkolenie poprowadzi Piotr Borkowski z agencji Ofenso, która specjalizuje się w zarządzaniu wizerunkiem zawodników oraz klubów sportowych – współpracuje m.in. z Bartłomiejem Drągowskim czy Pawłem Dawidowiczem.

Zakres tematyczny szkolenia:

1. Strona internetowa – wizytówka Twojej akademii.
2. Media społecznościowe – kanały komunikacji i ich specyfika, strategia komunikacji, dobre i złe praktyki.
3. Narzędzia reklamowe w internecie – planowanie kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych i badanie jej efektywności.
4. Sesja Q&A.

Data: 24.10.2019
Miejsce: siedziba Stowarzyszenia PASS, ul. Marynarska 11, Warszawa
Koszt szkolenia: 299 zł
DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA PASS SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE.

Formularz rejestracyjny:

https://goo.gl/forms/O8ft0zjk3fK45tHj1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.