Level Sport Wisła Strumień nowym członkiem Stowarzyszenia PASS!

Mamy przyjemność poinformować, że do grona członków Stowarzyszenia dołącza kolejna akademia piłkarska – Level Sport Wisła Strumień!

Szkółka piłkarska Level Sport Wisła Strumień organizuje zajęcia piłki nożnej dla dzieci od 3-ego roku życia. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną, a co najważniejsze doświadczoną piłkarsko kadrę trenerską, dla której piłka nożna jest życiową pasją, którą chcą się dzielić z młodymi adeptami tej pięknej dyscypliny sportu. Celem szkółki jest aktywizacja młodzieży​ i rozwój piłkarskich talentów z Gminy Strumień i nie tylko. Tenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi piłkarskie, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia, dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących.

Szkółka piłkarska Level Sport Wisła Strumień stawia sobie za cel budowę idealnego, bezpiecznego dla rozwoju dziecka środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Kluczem do sukcesu jest komfort oraz zadowolenie dziecka zarówno z każdego treningu, jak i całej piłkarskiej przygody.

Trening piłkarski pozwala rozwinąć nie tylko poszczególne elementy techniki piłkarskiej, ale umożliwia również wykształcenie w dziecku dyscypliny i zdolności do pracy w grupie, a także kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów – cech charakteru przydatnych na przestrzeni całego życia.

Akademia zaraża swoich podopiecznych pasją do piłki nożnej i miłością do klubu Wisła Strumień.

Klub LKS „Wisła” Strumień stawia sobie za cel nadrzędny pracę z młodzieżą, która realizowana jest poprzez szkółkę piłkarską dla dzieci. Młodzi piłkarze rozpoczynając swoją przygodę z piłką w poszczególnych grupach wiekowych skrzatów, żaków, orlików i młodzików, trafiają następnie do drużyn młodzieżowych – trampkarzy i juniorów. Szeroka oferta szkoleniowa daje ogromne możliwości dzieciom z naszej gminy i nie tylko, by aktywnie spędzać wolny czas, rozwijać swoje talenty, a także kreatywnie współpracować w środowisku rówieśniczym.

Więcej informacji o naszym nowym członku znajdziecie na stronie:

http://wislastrumien.pl/ 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.