Level Sport Wisła Strumień nowym członkiem Stowarzyszenia PASS!

Mamy przyjemność poinformować, że do grona członków Stowarzyszenia dołącza kolejna akademia piłkarska – Level Sport Wisła Strumień!

Szkółka piłkarska Level Sport Wisła Strumień organizuje zajęcia piłki nożnej dla dzieci od 3-ego roku życia. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną, a co najważniejsze doświadczoną piłkarsko kadrę trenerską, dla której piłka nożna jest życiową pasją, którą chcą się dzielić z młodymi adeptami tej pięknej dyscypliny sportu. Celem szkółki jest aktywizacja młodzieży​ i rozwój piłkarskich talentów z Gminy Strumień i nie tylko. Tenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi piłkarskie, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia, dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących.

Szkółka piłkarska Level Sport Wisła Strumień stawia sobie za cel budowę idealnego, bezpiecznego dla rozwoju dziecka środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Kluczem do sukcesu jest komfort oraz zadowolenie dziecka zarówno z każdego treningu, jak i całej piłkarskiej przygody.

Trening piłkarski pozwala rozwinąć nie tylko poszczególne elementy techniki piłkarskiej, ale umożliwia również wykształcenie w dziecku dyscypliny i zdolności do pracy w grupie, a także kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów – cech charakteru przydatnych na przestrzeni całego życia.

Akademia zaraża swoich podopiecznych pasją do piłki nożnej i miłością do klubu Wisła Strumień.

Klub LKS „Wisła” Strumień stawia sobie za cel nadrzędny pracę z młodzieżą, która realizowana jest poprzez szkółkę piłkarską dla dzieci. Młodzi piłkarze rozpoczynając swoją przygodę z piłką w poszczególnych grupach wiekowych skrzatów, żaków, orlików i młodzików, trafiają następnie do drużyn młodzieżowych – trampkarzy i juniorów. Szeroka oferta szkoleniowa daje ogromne możliwości dzieciom z naszej gminy i nie tylko, by aktywnie spędzać wolny czas, rozwijać swoje talenty, a także kreatywnie współpracować w środowisku rówieśniczym.

Więcej informacji o naszym nowym członku znajdziecie na stronie:

http://wislastrumien.pl/ 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *