Akademia Sportu Fabryka Zdrowia kolejnym członkiem Stowarzyszenia!

Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS rośnie w siłę! Kolejne wzmocnienie naszej organizacji, tym razem z Podkarpacia – nowym członkiem została Akademia Sportu Fabryka Zdrowia!

Akademia Sportu Fabryka Zdrowia powstała w 2014 roku. Organizację tworzą ludzie z pasją, dla których sport jest bardzo ważną część życia, a praca z dziećmi i osobami dorosłymi daje wiele satysfakcji i radości. Przez okres ostatnich 4 lat działalność Akademii Sportu opierała się na organizowaniu sekcji sportowych takich jak: szkółki piłkarskie i kluby fitness oraz wydarzeń związanych z organizacją półkolonii i obozów sportowych, turniejów piłkarskich, sportowych eventów rodzinnych, wycieczek na mecze piłkarskie oraz Twoich Sportowych Urodzin dla dzieci. Akademia Sportu Fabryka Zdrowia jest ambitną organizacją, która w niedalekiej przyszłości rozwinie jeszcze kilka innych ciekawych projektów społecznych.

Więcej informacji o naszym nowym członku znajdziecie na portalu Facebook:

https://pl-pl.facebook.com/FabrykaZdrowiaa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.