Klub Akademia Piłkarska PIŁKARSKIE NADZIEJE Mielec dołącza do Stowarzyszenia PASS

Witamy Piłkarskie Nadzieje w Stowarzyszeniu!

Klub Akademia Piłkarska PIŁKARSKIE NADZIEJE Mielec powstał 31 stycznia 2013 z inicjatywy trenerów Pawła Mrozika oraz Jacka Cyganowskiego i działa w ścisłej współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu. Jego głównym założeniem jest zaszczepienie w dzieciach zdrowego trybu życia poprzez czynne uprawianie sportu, promowanie zasad fair-play oraz umiejętności współpracy w zespole.

Oferta Akademii Piłkarskiej PIŁKARSKIE NADZIEJE obejmuje: treningi, udział w turniejach krajowych i zagranicznych, udział w rozgrywkach ligowych, obozy letnie i zimowe, imprezy okolicznościowe, spotkania świąteczne. Młodzi wychowankowie mają możliwość szkolenia się według najlepszych europejskich wzorców pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej, która posiada wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi.

Program szkoleniowy AP Piłkarskie Nadzieje oparty jest głównie na NARODOWYM MODELU GRY, programie szkolenia AMO wydanym przez PZPN, uzupełnionym programem szkolenia Ajaxu Amsterdam. Zajęcia odbywają się dwa, trzy lub cztery razy w tygodniu w późnych godzinach popołudniowych. Akademia otwarta jest dla wszystkich dziewczynek i chłopców w wieku od 4 lat bez względu na zdolności i poziom umiejętności piłkarskich.

Mimo krótkiego stażu jej działalność jest już doceniana w kraju jak i zagranicą. Wychowankowie AP Piłkarskie Nadzieje biorą udział w licznych turniejach osiągając w nich bardzo dobre rezultaty. Wśród międzynarodowych sukcesów należy wymienić wygrane turnieje w Anglii, Danii, Austrii, Szwecji, Finlandii, na Ukrainie, Węgrzech czy Słowacji. Natomiast w kraju  kilkukrotne zdobycie mistrzostwa województwa w rozgrywkach I lig podkarpackich, mistrzostwa w turniejach „Z podwórka na stadion” czy „Minimistrzostwa Deichmann”.

Uzupełnieniem szkolenia sportowego jest udział wychowanków w obozach sportowych (ferie zimowe, obóz letni) na których uczestnicy rozwijają swoją sprawność fizyczną, ale też bawią się i wypoczywają w sposób bezpieczny i ciekawy. Dzięki różnorodnym zajęciom zawodnicy APPN mogą rozwijać swoją pasję, nabyć umiejętności przebywania i funkcjonowania w grupie oraz zbierać ciekawe informacje o odwiedzanych miejscach i kulturze ich mieszkańców. Niejednokrotnie jest to dla nich jedyna możliwość wzięcia udziału w wyjazdach zagranicznych.

Dziękujemy za zaufanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *