PASS Pro Coach – Wszechstronny rozwój kompetencji Trenera

Cykl szkoleniowy PASS Pro Coach – Wszechstronny rozwój kompetencji trenera.

Czym jest PPC?

PPC to całoroczny cykl szkoleń online dla trenerów piłkarskich, nastawiony na wszechstronny rozwój kompetencji trenerów dzieci i młodzieży. Co wyróżnia projekt PPC? Przez cały sezon dajemy naszym uczestnikom specjalistyczną wiedzę dotyczącą szkolenia piłkarskiego we wszystkich kategoriach wiekowych! Pracujesz z żakami, orlikami a może trampkarzami? Podczas szkoleń PPC zdobędziesz usystematyzowaną wiedzę dla trenerów we wszystkich kategoriach wiekowych! Elementem PPC jest również konferencja FootballPro Coaching, podczas której skupiamy się na rozwoju kompetencji miękkich trenerów, przydatnych w codziennej pracy.

Filary edukacyjne PPC:

  1. Technika
  2. Taktyka
  3. Motoryka
  4. Mental
  5. Komunikacja i kompetencje miękkie.

 Dla kogo jest PPC?

Nasz projekt kierujemy do trenerów pracujących we wszystkich kategoriach wiekowych. PPC opiera się na pięciu filarach edukacyjnych, które są dopasowane do specyfiki każdej grupy wiekowej – koncentracja na technikę i kompetencjach miękkich Trenera w najmłodszych rocznikach, rozszerzane o elementy taktyczne motoryczne i mentalne w starszych kategoriach wiekowych.

Prelegenci:

W ramach projektu PPC swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się uznani specjaliści, z dużym doświadczeniem w pracy  w poszczególnych grupach wiekowych. Prelegenci reprezentują topowe akademie, a także mniejsze kluby, mogące pochwalić się dużymi osiągnięciami w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży. Prelegentów przedstawimy już wkrótce!

Harmonogram i program szkoleń:

Zjazd 1: wrzesień 2022 – „Od skrzata do żaka – na co warto zwracać uwagę w szkoleniu najmłodszej grupy wiekowej?” – Rafał Matusiak (Akademia Piłkarska Jagiellonia Białystok)

Zjazd 2: grudzień 2022 – „Orlik i młodzik – przygotowanie zawodnika do gry na wyższym poziomie” – Jakub Śpiegowski (PNDD.pl / Akademia Piłkarska Szczecinek)

Zjazd 3: marzec 2023 – „Trampkarz i junior młodszy – najważniejsze aspekty w jednostce treningowej zawodnika” – Patryk Czubak (Akademia Piłkarska Widzew Łódź)

Zjazd 4: czerwiec 2023 – „Junior starszy – jak wprowadzić zawodnika na poziom seniorski?” – Adam Szała (Były trener/asystent trenera Warty Poznań oraz Śląska Wrocław)

Koszty uczestnictwa:

Członkowie Stowarzyszenia PASS – 25 zł – wybrane szkolenie / 100 zł cały pakiet szkoleń – 4 szkolenia

Pozostali – 100 zł – wybrane szkolenie / 400 zł cały pakiet szkoleń – 4 szkolenia.

Już wkrótce ujawnimy kolejne informacje dotyczące cyklu szkoleniowego PASS Pro Coach. Bądźcie czujni!

 

Jesteś zainteresowany, aby dołączyć do Stowarzyszenia PASS? Skontaktuj się z nami!

E-mail: m.kopydlowski@razemdlapilki.com

Telefon: 510 799 113

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *