Skauting w piłce młodzieżowej – zapraszamy na kolejne szkolenia!

Jak wypatrzeć talent już w najmłodszych kategoriach wiekowych? Na co zwracać uwagę, oceniając potencjał młodych piłkarzy? Jakie czynniki należy brać pod uwagę i jak je uwzględniać, znając specyfikę piłki nożnej dziecięcej i młodzieżowej?

Wspólnie z Football Scouting Courses zapraszamy do udziału w szkoleniach skautingowych, które odbędą się 17 listopada w Poznaniu oraz 14 grudnia w Warszawie! Szkolenie poprowadzi Emil Kot, założyciel projektu skautingowego Ty Też Masz Szansę (non-profit), zrzeszającego ponad 50 skautów w całej Polsce. Emil był menedżerem klubu PFC Victoria Londyn, obecnie jest trenerem w klubie Bedfont and Feltham FC. Wcześniej pracował jako skaut w  akademii West Ham United oraz akademii Polonii Warszawa. Pomaga również w projekcie „Gramy dla Polski”, wyszukując utalentowanych zawodników z polskimi korzeniami w Wielkiej Brytanii.

W trakcie warsztatów zostaną omówione tematy z zakresu podstaw skautingu oraz metodyki obserwacji zawodników. Oprócz części teoretycznej w trakcie warsztatów uczestnicy będą realizować zadania praktyczne, polegające na obserwacjach i tworzeniu raportu skautingowego, w oparciu o przygotowane materiały wideo.
Szczegóły organizacyjne:
Daty:
  • 17 listopada, Poznań, w godzinach 10-16
  • 14 grudnia, Warszawa, w godzinach 10-16
Koszty:
  • członkowie Stowarzyszenia PASS – 30 zł
  • pozostałe osoby – 249 zł
Rejestracja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *