Konsultacje prawne dla akademii piłkarskich!

Coraz częściej otrzymujemy zapytania o konsultacje dla szkółek i akademii piłkarskich w różnych prawnych zagadnieniach – jak założyć akademię, jaką formę prawną wybrać, jakie umowy z trenerami stosować czy jak rozliczać ekwiwalenty transferowe.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte konsultacje prawne dla szkółek i akademii piłkarskich, które odbędą się 23 marca w Warszawie! Podczas konsultacji będziemy do Waszej dyspozycji wspólnie z radcą prawnym Dariuszem Laszczykiem, razem z którym odpowiemy na Wasze pytania i problemy prawne.

Konsultacje będą odbywać się w następujących blokach tematycznych:

  1. Zakładanie akademii piłkarskich i wybór formy prawnej.
  2. Zatrudnianie trenerów – najważniejsze zagadnienia z prawa pracy.
  3. Ekwiwalenty transferowe – jak wyliczać ekwiwalent zgodnie z nowymi zasadami i komu on przysługuje.
  4. Ochrona dobrego imienia akademii – jakie środki prawne akademie mogą wykorzystywać w przypadkach stosowania czarnego PR i nieetycznej konkurencji.

W ramach wymienionych bloków omówione zostaną najważniejsze zagadnienia dla akademii piłkarskich, następnie będziemy do dyspozycji uczestników. Zachęcamy również do wcześniejszego przesyłania Waszych problemów poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny w linku poniżej.

Koszt udziału w konsultacjach to 50 zł, dla członków Stowarzyszenia PASS udział w konsultacjach jest bezpłatny.

https://goo.gl/forms/2vS6IACKK4oYIkFB2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie PASS rozpoczyna publikowanie newslettera, w którym cyklicznie będziemy prezentować informacje, artykuły oraz materiały szkoleniowe do wykorzystania w codziennej pracy! Zapisz się, aby otrzymywać newsletter!

Zapisałaś/zapisałeś się do newslettera. Dziękujemy!

Wystąpił błąd podczas próby subskrybcji. Spróbuj ponownie.

Razem dla piłki will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.