Kreowanie marki sportowej – bezpłatne szkolenie dla akademii piłkarskich!

Na rynku sportowym pojawia się coraz więcej szkółek i akademii piłkarskich – sprzyjają temu sukcesy Reprezentacji Polski i powszechne zainteresowanie piłką nożną. Coraz większa konkurencja sprawia, że akademie muszą poszukiwać swoich przewag i rozwijać się, aby przyciągać nowych zawodników. Jedną z kluczowych przewag może być marka sportowa – pozwala ona budować rozpoznawalność i świadomość, a także stanowi bardzo dużą wartość dla potencjalnych sponsorów i partnerów.

Stowarzyszenie PASS zaprasza na bezpłatne szkolenie „Kreowanie marki sportowej w akademiach piłkarskich”, które odbędzie się 1 sierpnia 2018 roku, w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Marynarskiej 11 w Warszawie.

Tematyka szkolenia:

  1. Marka sportowa.
  2. Rynek sportowy.
  3. Konsument na rynku sportowym.
  4. Proces kreowania marki.
  5. Marka jako źródło przewagi konkurencyjnej.
  6. Wycena marki – wartość księgowa znaku towarowego.

Prowadzący:

Piotr Matecki – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe: Menedżer Sportu oraz Menedżer Imprez Sportowych w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Prezes zarządu firm PR9 oraz SportWin. Pomysłodawca i organizator Dni Marketingu Sportowego oraz Gali Sportu i Biznesu. Przez 7 lat odpowiadał za rozwój marketingu klubu piłkarskiego Lech Poznań. Odbył staże w klubach: FC Barcelona, Eintracht Frankfurt, Hamburger SV. Współpracuje z European Sponsorship Association (ESA) – organizacją wspierającą relacje sponsorskie w Europie. Uczestniczył w realizacji projektów szkoleniowych i naukowych, wśród których można wymienić m.in.: „Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych”, „Europejską Akademię Sportu”, „Partnerstwo na rzecz rozwoju. Sportowcy na Rynku Pracy”. W latach 2009 – 2010 prorektor ds. oferty edukacyjnej i promocji Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu. Pomysłodawca i prezes Stowarzyszenia Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS, prezes Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

Udział w szkoleniu dla członków Stowarzyszenia PASS jest bezpłatny.

Koszt udziału dla przedstawicieli akademii niebędących członkiem Stowarzyszenia to 250 zł.

Rejestracji można dokonać poprzez formularz w linku:

https://goo.gl/forms/trQbwrAFrPTF6NVn2 

Więcej informacji o szkoleniu udzieli:

Dominik Kajzerski

508670149

info@razemdlapilki.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *