Rozwijamy współpracę z Asystentem Trenera – prenumerata, wspólne szkolenia i wiele innych!

Do grona Partnerów naszego Stowarzyszenia dołącza Asystent Trenera – wspólnie zadbamy o rozwój i edukację trenerów, a także osób zarządzających w szkółkach i akademiach piłkarskich!

Z przyjemnością informujemy o rozwoju naszej współpracy z Asystentem Trenera – najlepszym źródle wiedzy dla trenerów w Polsce. Jakie działania przygotowaliśmy wspólnie z Asystentem Trenera?

Prenumerata Asystenta Trenera

Po pierwsze, dbamy o dostęp do wiedzy dla naszych członków, dlatego postanowiliśmy dofinansować roczną prenumeratę Asystenta Trenera dla współpracujących z nami klubów i trenerów! Jak to działa w praktyce?

Prenumerata dla członków-klubów:

  • 100% dofinansowania rocznej prenumeraty Asystenta Trenera dla klubów, które opłacą całoroczną składkę w Stowarzyszeniu,
  • 25% dofinansowania rocznej prenumeraty Asystenta Trenera dla klubów, które opłacają składki w Stowarzyszeniu w cyklu miesięcznym

Prenumerata dla członków-trenerów:

  • 50% dofinansowania prenumeraty Asystenta Trenera dla członków-trenerów, którzy opłacą całoroczną składkę w Stowarzyszeniu
  • 15% dofinansowania prenumeraty Asystenta Trenera dla członków-trenerów, którzy opłacają składki w Stowarzyszeniu w cyklu miesięcznym

Zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowania do prenumeraty prosimy o kontakt na info@razemdlapilki.com

Szkolenie „Marketing sportowy w praktyce – jak skutecznie promować nabory do szkółek i akademii piłkarskich”

Już 10 sierpnia wspólnie z Asystentem Trenera zapraszamy na szkolenie (dostępne stacjonarnie w Warszawie oraz online) dotyczące marketingu sportowego i promocji naborów w klubach – udział w szkoleniu dla członków Stowarzyszenia jest bezpłatny. Szczegółowe informacje i zapisy znajdziecie tutaj.

Szkolenia Asystent Trenera Coaching+

Członkowie Stowarzyszenia mogą skorzystać ze specjalnego rabatu na wydarzenia organizowane w ramach projektu Asystent Trenera Coaching+, udział w szkoleniach dla naszych członków to 129zł zamiast 159 zł.

 

Wspólnie z Asystentem Trenera pracujemy również nad kolejnymi projektami edukacyjnymi dla środowiska piłkarskiego – szczegóły wkrótce!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *